Jdi na obsah Jdi na menu
 


Assassins Creed

25. 10. 2008

Je další velmi propracovaná rpg hra.

Hra se odehrává v roce 1191 našeho letopočtu a to přesně v období 3. křížové výpravy, ale také v naší budoucnosti. Ujmete se role Desmonda, který je zajmut podivnou organizací, která se pomocí jeho DNA snaží získat obrázky jeho genetické paměti. Desmond je sice jen obyčejný chlapík, ale jeho předkem byl obávaný zabiják Altair, který žil právě ve zmiňovaném období 3. Křížové výpravy, kde sloužil jako zabiják Asasinům. Nemusíte mít ovšem strach z nějaké fantasy akce budoucnosti, protože za Desmonda budete hrát opravdu jen velmi zřídka a po většinu času se ujmete právě role Altaira.

     

Naučte se zabíjet aneb i opravdový mistr se někdy utne…

Hned na začátku hry kdy jste v podivné nazval bych to připravovací místnosti (něco jako v Matrixu mezi realitou a Matrixem) se naučíte základní ovládání. Osvojit si ho dá sice trošku práce, ale jak jinak se stát dobrým zabijákem… Ovšem vaše první mise v opravdovém středověku se vám vymkne z rukou a trest na sebe nenechá dlouho čekat. Vaše organizace Asasinů vás degraduje a vy se budete muset hodně snažit, aby jste se dostaly zpět k poměrně vysokému postavení, které jste ztratily.

file:///C:/Documents%20and%20Settings/oco/Plocha/signatures/signatures/asssassinscreed03-animated.gif

 

Města:

16_1.jpg
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

 

Postavy:

Za tohohle nájemného vraha budeme hrát, jmenuje se Altair.

Assassins Creed

Tento chlápek je nejspíš kovář. Podobných lidí prostého původu bude ve hře opravdu mnoho.

Assassins Creed

Tady jsou dva rytíři, všimněte si jejich výzbroje, která je celkem na dobré úrovni. Asi i s těmito chlápky bude mít náš Altair co dočinění.

Assassins Creed

Zbraňe:

ppp.jpg

7_1.jpg

 

Wallpapery:

16738.jpg

 

 

assassinscreedbgcopyfk0_1.jpg

http://www.wallpaper.cz/primo/old_ir/assassins_creed_2--400x300.jpg

http://www.wallpaperez.net/wallpaper/games/Assassins-Creed-Castle-1160.jpg

  
http://weeklygeekshow.com/img/assassins-creed.jpg

 

Akrobatické kousky:

 

http://img.aktualne.centrum.cz/39/83/398372-assassin-s-creed.jpghttp://games.tiscali.cz/reviews/ascreedhazegc/art1f.jpghttp://www.funstore.cz/products/xbox360/assassins_creed/1.jpg